Posted on

Hiina pallid

Odavad Hiina pallid on alati ahvatlus, millele on raske vastu panna. Aliexpressist saab ju tellida väga soodsalt mistahes kuju ja kirjadega palle. Meie ei tee seda kunagi ja kohe räägin, miks. Nimelt Hiinad pallid on küll odavad, aga odavusega kaasneb ka risk kvaliteedi osas. Meie aga ei taha riskida klientide rahuloluga ja seega tellime palle ainult kindlatest Eesti poodidest, kus antakse asjadele ka garantii.

Hiina pallid ei pruugi olla õige lahendus.
Kiirelt maha vajunud Hiina pallid

Viimane pettumus juhtus alles hiljuti. Inimene tuli oma pallidega meie juurde ja palus need täita, mida me ka rõõmuga tegime. Kahjuks aga juba enne õhtut olid kõik pallid alla kukkunud. Uskuge, viga ei ole heeliumis, vaid pallides. Suuruse järgi oleks need samad pildil olevad pallid pidanud kestma nädala ikka, kahjuks nii ei läinud.

Hiina pallide suurim viga on see, et isegi meie spetsialistid ei saa kvaliteeti hinnata muu, kui suuruse järgi. Meil ei ole võimalik kontrollida materjali paksust, mis aga on määrav. Heelium toimib nii, et tegemist on õhust kindla suuruse võrra kergema gaasiga, seega suudab ta lennus hoida vaid neid objekte, mis on vastavalt heeliumi tõstejõule tehtud. Kui materjal on paksem, kui heelium teda lennus hoida jõuab, kukubki pall alla- kui mitte kohe, siis kiiremini, kui peaks.

Seega palun Teid kallid kliendid, ärge minge kokkuhoiu teed, tellige õiged pallid Eestist ja saate ka garantii, et tulemus on just selline, nagu seda ootate. Meie kasutame kolme Eesti edasimüüjat: www.party24.ee (neil ei ole kogu kaupa veel e-poes üleval, aga kindlasti tasub küsida, kui on erisoove), https//www.ohupallikeskus.ee, www.lunester.ee. Oleme kõiki neid aastaid kasutanud ja julgeme soovitada.

Õhupallikaared

Teine oluline asi, mida tahaksime Teiega jagada, on mure õhupallikaartega. Palun arvestage kaari tellides, et paigalduskohas peab olema võimalik kaart paelaga vähemalt üles kuhugile kinni siduda. Õhk õhus püsti ei seisa. Viimati kutsuti meid sadama kaile, kus taheti ilusaid pilte teha. Mõte ju ilus, aga ühtegi kinnituskohta seal ei olnud. Ehitasime auto ja redeli najal korraliku 6m kaare valmis ja panime kellegi jahi najale seisma. Kohe üldse ei jäänud tulemusega rahule, sest just sel hetkel, kui tööga lõpetasime, tuli tuuleiil ja hakkas kaart räsima. Kuna tegemist oli laupäevase päevaga, ei saanud me ka pidulistele appi jääda ja kiirustasime uuele objektile. Kliendilt me mingit tagasisidet ei ole saanud, ehk said nad ikka oma pildid tehtud, aga ise me rahule küll ei jäänud. Nii et palun arvestage tulevikus kinnituskohtadega.

Kui tekkis lisaküsimusi, siis võtke meiega kindlasti ühendust, aitame hea meelega- https://heeliumipall.ee/kontakt/