Posted on

Aasta 2017

Aasta 2017 Heeliumipall

Aasta 2017

Aasta 2017 oli üks murranguline aasta meie jaoks ja nagu heaks tavaks ikka, võtame selle nüüd siis ka pidulikult ja analüüsivalt kokku.

Oli nii häid kui halbu kogemusi. Halbadest tuleb mainida ära probleemid geelpallidega, mis tekitasid palju pahameelt, kuna lennuaeg vähenes nädalatest lausa paari päevani. Otsisime kaua põhjust, kuni lõpuks mõistsime, et õhupallid, mida kasutasime, ei olnud enam piisavalt kvaliteetsed. Seega vahetasime tarnijat ja tänase seisuga on testpall, mille täitsime ja geelitasime 08.12.2017 endiselt uhkelt laes lendlemas. Järelikult see mure murtud ja peatselt on geelpallid jälle kõigile saadaval. Kõigele on alati lahendus ja meie praaktoodetega ei tegele. Heeliumipall tähendab alati kliendi rahulolu ja me näeme selle nimel palju vaeva.

ETV+ Heeliumipallid

Ja nii vähe halba meil oligi, hea kaalub selle ikka kuhjaga üle. Alustasime tihedat koostööd Tartu ja Tallinnaga, tegime nii mõnegi suursündmuse dekoratsioonid neisse linnadesse. ETV+, PÖFF, palju erinevaid mõisasid ja ööklubisid üle kogu Eesti- nimekiri meie tegemistest on päris muljetavaldav. Lisaks lisandus meie koostööpartnerite hulka Rapla, Keila ja Märjamaa. Lisaks edasimüüjatele laienes ka meie pallidevalik suurte kuldsete numbritega, mida väga palju tellitakse just sünnipäevadele pildinurka. Ei ole ägedamat pilti sünnipäevalapsest, kui see, kus ta peaaegu endasuuruse kuldse sünnipäevanumbriga kõrvuti seisab.

Uue teenusena hakkasime pakkuma seltskonnamänge ja õhtujuhi teenust , viisime läbi üle 10 ägeda firmapeo ja sünnipäeva.  Ja ei saanud me ka Jõuluvanata hakkama. Meie äge Jõuluvana käis kohal mitmel firmapeol ning külastasid veelgi rohkem koduseid pidusid. Hetkel käivad läbirääkimised ka ühe pruutpaariga, kelle pulmi korraldama hakkame. Järgmisel aastal lisandub kindlasti meie kogemustepagasisse ka pulmaisa teenus.

Meie facebooki lehel on tänase seisuga juba peaaegu 1900 fänni, järgmise aasta esimesel poolel kindlasti murrame 2000 piirist end läbi. Meie jaoks ei tähenda see arv ainult inimesi, kes sotsiaalmeedias ringi vaatavad, vaid sõpru ja rahulolevaid kliente, keda meie tegemised alati huvitavad. On hea meel tõdeda, et läheme nii suurele hulgale inimestele korda ja anname endast veelgi rohkem, et oma sõpru hoida ja uusi juurde leida.

Kokkuvõtvalt meie oleme aastaga 2017 väga rahul, loodetavasti saad ka sina sama öelda.

Head vana aasta lõppu ja eriti ägedat ja teguderohket uut aastat.