Heelium ja heeliumi rent

Heelium

Heelium ja heeliumi rent

Meie juures on võimalik heelium ballooniga rentida nii eraisikutel kui ka ettevõtetel, seda teenust pakume kahjuks ainult Pärnus. Siiski on kogemused näidanud, et reeglina on väiksemate koguste puhul oluliselt soodsam tellida meilt juba täidetud pallid, kui ise vaeva nägema hakata (täpsem arvutus ja numbritega seletatuna mõni lõik edasi).

Valikus on kaks erisuurusega ballooni: 20l = 200€ ja 50l = 400€

Esimesed 24h mingit renditasu ei lisandu, edasi tuleb juurde maksta 2.50€ ööpäevas. Hinna sees on nii balloon, täiteseade ja ka kiirkursus, kuidas neid kasutada (midagi keerulist ei ole, kartma ei pea). Palume rendisoovist meile teada anda vähemalt üks tööpäev ette, et saaksime vajadusel õige ballooni juurde varuda.

Allolev pilt illustreerib, kui mitu palli ballooniga täita saab.

Heelium- kulu õhupalli kohta

Kui pilt segaseks jäi, siis selgituseks nii palju, et kui ostate meie juurest ka korralikud biolagunevad 30cm õhupallid, mis mõeldud just nii, et heelium nende sees püsiks ca 12h, siis saate te 5l ballooniga täita ca60+ palli, 10l ballooniga ca150 palli ja 20l ballooniga 300+ palli. Kõik oleneb sellest, kui suureks te pallid ajada soovite. Meie soovitus on siiski üle mitte pingutada, sest mida rohkem on õhupall täis puhutud, seda kergemini ta ka lõhkeb. Oleme puhunud 30cm suuruse palli ka poole suuremaks ehk 60cm läbimõõduks, aga see oli juba peale vaadates plahvatusohtlik. Soovitame pigem jätta pallid natukene väiksemad. Nii tuleb kogus, mida ballooniga täita saab, suurem ja seega tundub mistahes peoruum ka rikkalikumalt kaunistatud.

Mis on soodsam?

Siin väikene arvutus, kas on ikka ise pallide täitmine otstarbekas tegevus. Ütleme, et teil on vaja täita 30 õhupalli (see on selline tavapärane summa, mida meilt enim tellitakse). Teil läheks selleks vaja 5l ballooni, mis maksab 70€. Sinna lisage korralikud õhupallid 0.25€/tk ehk siis 7,50€, topelt külastus meie juurde (balloon tuleb ju ka tagasi tuua) ning oma aeg koos sõitmistega vähemalt tund. Jämedalt arvutatuna tuleks selle koguse hinnaks heeliumiga täidetuna ca 85€. Kui aga lasete meil pallid täita, maksate teenuse eest 45€ (1.50€/pall), lisandub ühekordne pallidele järele tulek. Või siis maksate 5€ lisaks ja saate pallid Pärnu piires koju kätte kokku 50€ eest. Igatepidi olete rahaliselt ja ka ajaliselt võitnud 🙂

Tellimuse või päringu esitamiseks kasutage kontaktivormi või helistage meile +372 58205901. Ka läbi Heeliumipall facebooki on hea lihtne meiega ühendust saada ning kindlasti soovitame seal hakata meie fänniks, sest nii saate esimesena teada uutest põnevatest sündmustest ja kampaaniatest. Samuti on arukas lisada oma mail meie uudiskirja saajate hulka, sest meie sõbrad saavad alati esimesena teada kõigest põnevast,mis meie vallas toimumas on.