Õhupallid

Biolagunevad õhupallid

Õhupallid on alati olnud populaarsed erinevate sündmuste rikastamiseks. Õhupallidega dekoreeritud ruum annab üritusele juurde nähtamatut positiivset energiat. Üks tark karupoeg nimega Puhh on kunagi öelnud: “Keegi ei saa olla kurb, kui tal on õhupall”. Oleme temaga täiesti nõus, meie pikaajalised kogemused ainult kinnitavad seda väidet. Olgu parasjagu käimas sünnipäev, pulm, firmapidu või grillõhtu, õhupallid on ikka ja alati parimaks meeleolu ning silmailu loojaks. Ja ei ole mingisugust vahet, kas oled laps, teismeline või täiskasvanud, hea tuju on garanteeritud.

Meie pakutavad 12″ (ca 30cm) biolagunevad õhupallid on mõeldud just heeliumi jaoks, hinnaks 0.25€/pall (hind ei sisalda heeliumit). Koos heeliumiga on hinnaks 1.70€/pall. Vahe jaekaupluse õhupallidega seisneb lennuajas- tavapallidel on selleks ca 3h, meie pallidel ca 12h. Pildil näete meie pallide värvikaarti, neid palle üritame piisava koguse pidevalt laos hoida. Tellimuse või päringu esitamiseks kasutage kontaktivormi või helistage meile +372 58205901. Ka läbi Heeliumipall facebooki on hea lihtne meiega ühendust saada ning kindlasti soovitame seal hakata ka meie fänniks, sest nii saate esimesena teada uutest põnevatest sündmustest ja kampaaniatest. Samuti on arukas lisada oma mail meie uudiskirja saajate hulka, sest meie sõbrad saavad alati esimesena teada kõigest põnevast,mis meie vallas toimumas on.

Heeliumipall.ee õhupallide värvikaart

Saame ka sama värvi pallid geelitada, nii pikeneb pallide lennuiga. Geelpallide hinnaks 2.50€/pall.

Kui soovite ise õhupalle heeliumiga täita, siis saate meilt rentida heeliumiballooni (seda teenust pakume ainult Pärnus).  Siiski on enamus ajast soodsam tellida meilt juba heeliumiga täidetud pallid, hoiate kokku raha ja ka oma aega. Meie kogemused ütlevad, et hea ürituse korraldamine on päris suur töö ja seetõttu anname endast kõik, et teha Teie elu võimalikult lihtsaks. Nii saate oma niigi vähest aega kulutada muudele korralduslikele nüanssidele, mida keegi teine Teie eest teha ei saaks.