Pallikuller

Pallikuller neile, kes soovivad ka ise eemal viibides oma lähedaste mõtetes olla!

Pallikuller on kõigile neile, kes ei saa ise kohal olla, kuid siiski sooviks püsida oma lähedaste mõtetes. Õhupallikuller toimetab heeliumiga õhupallid soovitud aadressile ja kellaajal kahjuks ainult Pärnus (kui olete nõus transpordi tasuma, siis ka mujal Eestis, hind kokkuleppel)!

PS: Kes pallikulleri teenusega juba kursis, saab kohe kontaktivormi juurde minna, mis tuleks tellimuse vormistamiseks ära täita. Tellimuse saab esitada ka helistades +37258205901.

Kas videos nähtu tuleb tuttav ette? Mõnel su lähedasel on peatselt tähtpäev tulemas, aga sina sellest osa võtta ei saa, sest pead kuskil kaugel eemal tööd tegema. Ära muretse, saad neile siiski öelda, kui väga neid armastad. Tee seda pallikulleri abil. Kirjuta meile läbi alloleva kontaktivormi või meie Heeliumipall facebooki lehel ning edasine jäta juba meie hooleks. Sinu öeldud päeval ja kellaajal on meie kuller su lähedase ukse taga ning ulatab üle täpselt seda värvi ja koguse heeliumiga täidetud õhupalle, mis sina meil edastada palusid. Ja saad kõike seda arvutist lahkumata, mõnus ja mugav, kas pole? Kui soovite ka kaardi lisada pallikimbule, siis teeme sellegi teoks.
Kokku saab valida lausa 26 erineva värvitooni seast.

Heeliumipall.ee õhupallide värvikaart

Hinnaks 2.30€/pall + kullerteenus (pallid püsivad lennus nädal ja kauemgi). Hinna sees õhupall, heelium, läbipaistev pael ning loomulikult täitmine 🙂 Kullerteenuse hind sõltub kohale toimetamise asukohast. Kui arvate, et nii pikka lennuaega ei ole vaja, siis on olemas ka ca 12h lendavad pallid (värvid ikka samad), hinnaks 1.50€/tk + kullerteenus.

Andke meile teada, kui olete lähedastest eemal, aga tahaksite end meelde tuletada. Leiame Teile parima lahenduse ja teeme selle teoks. Miski pole võimatu, alati on lahendus olemas 😉