Posted on

Heelium ning õhupallid

Heelium ning õhupallid on iga peo asendamatud koostiosad.
Õhupallid annavad igale peole juurde positiivsust ning lõbu.
Heelium ning Õhupallid

“Heelium ning õhupallid- kas tõesti siis inimestele need meeldivad? Millega sa täpsemalt tegeled, oled vist laste lemmikonu?” Need on küsimused, mida olen palju kordi kuulnud ja millele on mul alati olemas ühene vastus:

Jah, loomulikult meeldivad õhupallid inimestele, aga mitte ainult lastele. Järjest rohkem kasutatakse õhupalle täiskasvanute poolt pidude dekoreerimiseks. Tegemist ju nii lahedat meeleolu loovate asjadega. Käime loomulikult ka laste sünnipäevapidusid kaunistamas, kuid kindlasti ei ole viimased meie põhikliendiks. Ja ei tohi ka unustada ettevõtteid- oleme käinud uute poodide avamisi dekoreerimas, spa sünnipäeva auks oli õhupallide kaar terve nädala peaukse ees, oleme ka kullerteenuse raames viinud partnerettevõtetele õhupallikimpe. 24.02.2017 kaunistasime sini-must-valgete õhupallidega Pärnus Aleksandri pubi (juba teist aastat järjest) mis on teada tuntud mootorratturite koht. Võimalusi on palju, piiranguid ei ole, mis vähegi välja mõeldakse, meie teeme ära.

 

Miks me olemas siis oleme?
Heelium ning õhupallid 24.02.2017 Aleksandri Pubis
Karmid mehed, nahktagid ja õhupallid- väga OK kooslus Pärnus.

Aga mitte heelium ning õhupallid ei ole need, mida inimesed Heeliumipall.ee lehele otsima tulevad. Me ei paku lihtsalt biolagunevat lateksit ja gaasi. Ei, me pakume midagi hoopiski enamat. Me pakume unustamatuid olukordi, meeldejäävaid emotsioone. Me aitame inimestes välja tuua õnnetunnet, mis on ju igaühe sees olemas. Meie poolt on vaid stiimul õnne esile kutsumiseks. Lisaks saate meie käest kindlustunnet, et vähemalt peo dekoreerimisega ei pea Teie pead vaevama, selle kohustuse võtame me hea meelega enda kanda. Meie põhirõhk on alati klientide heal teenindusel. Katsume koos Teiega leida parimaid lahendusi, aga oleme ka ausad, kui soovid liiga utoopilisteks peaksid muutuma.

Nii et eksivad need, kes arvavad, et heelium ning õhupallid on vaid tühisteks asjadeks. Ei, nende tagapõhi on palju suurem. Õhupallid annavad palju rohkem, kui esmapilgul näha võiks. Vaadake kasvõi neid emotsioone, mida lapsed alati hea meelega välja näitavad. Kord puhusime terve toatäie õhupalle tavalise õhuga täis. Ja kui siis 7 aastane sünnipäevalaps ukse avas, oli see tema parim üllatuskingitus mis ta kunagi saanud on. See siiras rõõm, mis tema silmist helkis, kui ta pallimerre sukeldus, oli hindamatu. Just selliste hetkede pärast me olemas olemegi.

Meie oleme õnnelikud siis, kui Teie olete õnnelikud, meeldejäävaid elamusi.