Posted on

Ettevõtja rõõmustas haiglas olevaid lapsi

Väikene heategu aga palju rõõmu!

Tihti olen kuulnud, kuidas inimesed süüdistavad ettevõtjaid egoismis ja ainult omakasupeal väljas olemisest. Ma ei taha sellega kuidagi leppida, usun et tegelikult on kõik inimesed ilusad ja head 🙂 Tänu sellele suhtumisele ei ole ka Heeliumipall.ee konkurente, meil on koostööpartnerid. Meie jaoks iga tehtud heategu annab juurde motivatsiooni ja positiivsust. Meile meeldib korraldada regulaarselt oma facebooki lehel erinevaid kampaaniamänge ning jagada ka lihtsalt niisama üllatuseks kingitusi.

Selle mänguga ootame kõiki naisi ise meile ütlema, mida nad saada tahavad ja kellegi soovi me ka täidame :)
Ka praegu on käimas naistepäeva mäng “Mida naised tahavad?”. Ei tea ju keegi teine paremini naiste soove, kui naised ise. Nii me siis selle mängu raames ootamegi, et naised avaldaksid meile oma soovid ja kellegi omad me ka täidame. Taas kord üritame teha sellist heategu, mis inimestele korda läheb. Ei ole mõtet suruda peale auhindu, mis lõpptulemusena ei saavuta seda emotsiooni, mida üks võit andma peaks. Nii et kallid naised, palun andke oma soovidest teada ja ehk hõikame juba sel kolmapäeval ehk naistepäeval just sinu nime välja õnneliku võitjana.

Järgnevalt siis Pärnu Postimehes 03.03.2017 ilmunud artikkel.

Olav Karulin haiglas lastele mõeldud heeliumipallidega.
www.heeliumipall.ee heategu Pärnu haiglas olevatele lastele.

“Heeliumpall.ee eestvedajal Olav Karulinil jäi neljapäeval (02.03.2017)  40 heeliumiga täidetud õhupalli üle. Mees otsustas teha pisikese heateo.

Kuna Karulinil olid pallid, millega polnud sel päeval midagi peale hakata, viis ta need Pärnu haiglasse ja palus lastele jagada. “See polnud mul esimene kord haiglas käia. Mu enda laps rääkis, et keegi ei tohiks vana-aasta õhtul õnnetu olla, seega käisime seal 31. detsembril õhupalle jagamas,” selgitas Karulin. Eilne heategu sündis kliendiga möödarääkimise tõttu. “Ajasin ise kuupäevad sassi. Kliendile olid täidetud 40 heeliumpalli, mis ootasid üle andmist. Siiski selgus, et need olid hoopis reedeks. Ei hakanud õhupalle ära viskama ja mõtlesin, et teen parem kellelegi rõõmu,” rääkis heategija. “Lasteosakond oli küll karantiinis, aga õed lubasid pallid lastele laiali jagada. Täna saime kinnitust, et pallid jõudsid nagu lubatud lasteni,” kommenteeris ettevõtja.”

3.märts 2017 uudis
Märt Pilme
Pärnu Postimees
http://parnu.postimees.ee/4033379/ettevotja-roomustas-haiglas-olevaid-lapsi