Posted on

VÕRU mäng

VÕRU mäng

Võru mäng

Nagu ikka iga endast lugupidava ettevõttega oleme ka meie laienemisele ja kasvule orienteeritud. Meie eesmärgiks on selle aasta lõpuks olla olemas kõikjal üle Eesti- mistahes Eestimaa otsas mõeldes heeliumile ja õhupallidele oleme meie kuskil läheduses juba olemas. Alustasime ainult Pärnuga, aga viimase kolme kuuga oleme laienenud Tallinnasse, Tartusse, Viljandisse, Jõhvi ja Võrru. Hetkel ongi käimas meie facebooki lehel VÕRU mäng. Teema lihtne, täägige (ehk siis pange oma sõbra nimi lingina kommentaari) vähemalt üks sõber, kes elab Võrus ja juba sel pühapäeval ehk 02.03.2017 saab üks õnnelik võrukas omale kimbu õhupalle. Ei pea kohe kimpu välja võtma, võitja valib ise aja, millal palle vaja läheb.

Võrumaal on ka esimene tellimus meil täidetud ja sellega juhtus üks tore lugu.

Auhinnakimp Võru mängu võitjale
Võru mängu auhinnakimp

Nimelt esialgu nagu ikka nendega, kes ei ole õhupallidega kokku puutunud, oli meie Võrumaa esimene klient umbusklik. Tellis tagasihoidlikud 7 geelpalli ja arvas, et sellega asi piirdubki. Aga kui pallid kätte sai, läks tal vähem kui tund, et aru saada, palle on puuuuuuduuuuuu 🙂 Nii et tellimus suurenes ja lisandus veel 10 geelpalli selle ürituse tarbeks. Klient veel nii toredalt ütles telefonis teist tellimust sisse andes, et meie õhupallid on nii lahedad, et neid peab rohkem olema. Kiireloomuline tellimus sai ka kiireloomulise täitmise ja selleks ajaks, kui külalised tulid, olid kõik pallid kenasti peokohas olemas. Klient väga rahu, seega ka meie väga rahul.

Tore on jutustada selliseid vahvaid lugusid. Meie jaoks näitab see, kui lahedad kliendid meil on. Olete tõepoolest maailma parimad, tänu teile on meie töö alati põnev, meeldiv ning rutiini me tundma ei pea. Teie hea sõna paneb meid veelgi entusiastlikumalt tegutsema, genereerima veel lahedamaid ideid, olema paremaks koostööpartneriks. Heeliumipall kui bränd on alles vähem kui pool aastat vana, kuid võime auga öelda, et siiani ei ole meil tulnud kokku puutuda ühegi ebameeldiva inimesega. Oleme väga tänulikud selle eest. Meie usume, et kõik inimesed ongi ilusad ja head.