Posted on

Toredat sõbrapäeva

 

Toredat sõbrapäeva
Toredat sõbrapäeva
Toredat sõbrapäeva

 Toredat sõbrapäeva- kuidas muud moodi saakski ma tänast postitust alustada. Kas oled juba oma kallimatele öelnud, kui tähtsad nad sulle on? Kui ei, siis pole hullu, päev on veel pikk ees, mõtle midagi toredat välja. Kusjuures majandusteadlased on avastanud, et kõige parema järelemotsiooni ja läbi selle rahuloleva kliendi saab siis, kui esimene kogemus on pettumus, aga lõpptulemus see-eest väga hea. Ehk siis on vast isegi arukas teha hommikul kodus nägu, nagu oleksid sõbrapäeva unustanud. Õhtuks aga planeeri kas romantiline õhtusöök koos kallimaga või kinokülastus perega. Peaasi et su kallimad oleksid õhtul uinudes üliõnnelikud.

 Lilled on olnud läbi aegade tavaline meetod, millega oma lähedasi üllatada. Aga kui teeks sel aastal teisiti- kingiks hoopis õhupalle. Järjest rohkem läheb moodi see, et sünnipäevale minnes ei võeta kaasa mitte kimp roose, vaid hoopis kimp õhupalle. Õhupallid on originaalsed, ning puuduvad kindad värvigammad, mis omavahel sobivad ja mis mitte. Õhupallikimpe võib süüdimatult kokku panna mistahes värvidest, ikkagi on nad lahedad. Meie igatahes ootame kõiki külla- tulge ja krabage oma kimp kas Pärnust, Tallinnast või Tartust enne kojuminekut näppu, emotsioon, mida sellega lähedastele tekitate on hindamatu.

Nüüd kasutaks ära võimalust ja õnnitleks iseennast ja üldisemalt tervet https://heeliumipall.ee/ lehte. Tegemist on kõige esimese pikema artikliga siinses blogis. Luban, et see ei jää viimaseks vaid neid hakkab loodetavasti iganädalaselt siia aina juurde tulema. Selles saad ka sina, kallis õhupallide sõber, kaasa lüüa kirjutades ja saates mulle huvitavaid kirjatükke, mida siin lehel avaldada. Mina kade ei ole, kui sul on miskit hingel, mida kindlasti tahaksid terve Eestiga jagada, siis kirjuta mulle heeliumipall@heeliumipall.ee ja teeme koos ühe mõnusa artikli valmis.

Ah jaa, peaaegu oleksin unustanud ühe tähtsa pisiasja välja hõigata. Nimelt loodetavasti on rahvas kursis, et meie facebooki lehel on juba päris mitu päeva väldanud “Sõbrapäeva loos”. Ja nagu lubatud, siis täna toimus loosimine ning see üks õnnelik võitja on selgunud. Kes veel ei tea, siis võitjat ootab ees 17.02.2017 ehk siis juba sel reedel alustuseks privaatlaud Pärnu ööklubis Diamond. Kui pidutsemise tuju saab otsa, siis on võitja päralt ka Pärnu südalinnas asetseva Victoria hotelli minisviit. Ja loomulikult ei ole puudu ka õhupallid, millega dekoreerime ära nii Diamondi privaatlaua kui ka Victoria minisviidi. Niisiis, ei piina teid rohkem kallid lugejad ja mängust osavõtjad, õnnelik võitja on Siiri Kuus, kes märkis oma sõpradeks Jaanus ja Janne Riipuse. Palju õnne Siirile, võta minuga ühendust ning räägime juba täpsemalt läbi, kuidas reedel tegutsema peaks.