Posted on

Sindi laadapäev 2017

Sindi laadapäev 2017 on juba ülehomme 01.05.2017

Sindi laadapäev 2017

Traditsiooniline Sindi laadapäev jätkab ka aastal 2017 täie hooga. Kui aastal 2015 oli kauplejaid 131, siis eelmisel aastal osales laadal juba enam kui 200 kaupleja ning üles astus üle kümne seltskonna erinevate meelelahutuskavadega. Uudistajaid ning laadalisi mõõdetakse aga tuhandetes, nii et tasub kindlasti ka sel aastal kohale ennast vedada, eriti kui varem käinud ei ole. Nagu kõikide heade asjadega, on ka Sindi laat pidevas kasvus ning sel aastal loodetakse need numbrid ületada. Ka ilmataadiga on kokkulepe olemas, ilmateenistuse sõnutsi on esmaspäeval oodata päikest ning lausa kuni 13 soojakraadi.

Müüjaid on seinast seina

Sindi laat meelitab tänu oma populaarsusele ja suurele külastatavusele kohale palju kohalikku rahvast oma kappide ja garaažide koristusest üle jäänud kaupa müüma. Nagu ikka, naised uudistavad riideid, meestele aga pakub enim pinget kõik see, mis teise mehe garaažist üle jääb. Nii on see laadamelu olnud alati ja nii ta ka jääb. Lisaks kirbuturule on kohale minemas ka mitmeid kohalikke käsitöölisi, kellele Sindi laadapäev esimeseks suuremaks müügipäevaks pärast pikka ja töökat talve.

Meie Heeliumipall on sel korral kohal ja koostöös kahe ääretult põneva tootesarjaga. Pärnumaal tegutseb paberikunstnik, kelle näppude all valmivad imeilusad paberist punutised. On Teil tarvis lillepotile ümbrist, punutud korvi, äkki hoopis WC paberite hoidjat- see kõik on võimalik. Põnevatele asjadele tuleb alati kaasa aidata, lasime meiegi enda heeliumi balloonidele punuda ilusad ümbrised. Tulge laadale ja näete ise, millest jutt käib.

Paberpunutis ehk paberist punutud korv koos kaanega
Paberpunutis ehk paberist punutud korv koos kaanega.

Teiseks ägedaks koostööpartneriks on meile sel aastal Kriidik. Tegemist arendavate mänguasjade sarjaga, mis oma olemuselt suudavad asendada nutiseadet ja seeläbi lapsi rohkem maise elu juures hoiavad. Geniaalselt lihtne mänguasjade sari, mis lastele hirmsasti meeldib. Nii mõnigi muidu püsimatu laps on kui naelutatud Kriidiku põnevasse maailma ja seda lausa tundideks. Taas kord, kui ei usu, tulge laadale. Võtke lapsed kaasa ja katsetage ise. Kuna Kriidikul on nii palju erinevaid kasutusvõimalusi, ei hakka ma Teie avastamisrõõmu rikkuma. Oma silm on kuningas, Sindi laadapäeval on ka need tooted olemas, otsige meid õhupallide järgi üles.

Kriidiku arendav mänguasjade sari.

 

Kohtumiseni juba ülehomme 01.05.2017 Sindi laadapäeval, tuleb üks äge päev!