Posted on

Hind alla

Hind alla- Heeliumipall
Tõepoolest, meil läks hind alla!!!

Pole enam ammu midagi postitanud, aga see ei ole tingitud sellest, et midagi öelda ei oleks, vaid sellest, et on olnud väga tegus suvi. Oleme hoogsalt laienenud, leidnud uusi koostööpartnereid ja kliente. Tänu laienemisele on ka mahud suurenenud, see aga tähendab suuremaid igakuiseid heeliumitellimusi. Ettevõtluses on juba kord nii, et kõik on omavahel seotud. Kuna maht tõusis, suurenesid tellimused. Kuna tellimused suurenesid, saime hinna soodsamaks ja nii nüüd ongi, et meil läheb hind alla 🙂

Kui enne maksis tavaline heeliumiga täidetud õhupall 1.30€, siis nüüd on hinnaks 1.20€. Kui enne maksid suured numbrid 12€/tk, siis nüüd on uueks hinnaks 10€. Heeliumi balloonide rendihinnad jäävad siiski samaks, sest me ei tohi alla varustaja hinnakirja müüa. Aga nagu praktika on näidanud, erakliendi väiksemate tellimuste puhul on heeliumiga täidetud pallide tellimine nii ehk naa alati soodsam ballooni rentimisest.

Suured kuldsed numbrid 87cm, hind alla
Kuldsed numbrid 87cm, hind 10€/number

Me ei olegi tegelikkuses veel avalikult välja hõiganud, et tõepoolest on olemas ka suured, 87cm kõrgused kuldsed numbrid. Kuldsed numbrid katsume Pärnu laos ka pidevalt sees hoida, eritellimusena võib küsida ka hõbedasi, siniseid ja roosasid numbreid, aga sellest soovist palun varuga teada anda. Garanteerida me samuti teisi värve ei saa, kõik oleneb Tallinna laoseisust.

Lisaks numbritele ja tavalistele lateks pallidele võtame endiselt vastu ka keerulisemaid pallisoove. Nagu mainitud, meie partnerite kogus kasvab ja seetõttu kasvab ka tootenimistu, mida kiirelt tellida saame. Kuna erikujulisi palle on sama palju kui inimesi, siis ei mõtle me endale suure laoseisu tekitamisest vaid usaldame oma partnerettevõtteid. Kui Teil mõlgub meelel mingi kindla kuju või mustriga õhupall, andke meile oma soovist varuga teada ja katsume selle Teile leida.

Lisan artikli lõppu meeldetuletuseks meie värvikaardi, neid värve üritame kogu aeg ka Pärnu laos piisavalt hoida, et iga huviline kõik vajaliku kiirelt kätte saaks. Lisaks kaardil olevatele värvidele on olemas ka kuldsed ja hõbedased latekspallid ning valged ja punased südamekujulised pallid.

Heeliumipall.ee õhupallide värvikaart
Heeliumipall.ee õhupallide värvikaart

Panen ka südamele, et kui Te ei ole veel meie Heeliumipall facebooki lehele vajutanud Meeldib, siis tehke seda kindlasti. Seal liigu põhiline info. Kui aga tahate kohe tellimust või päringut meile saata, kasutage kontaktivormi.

Ägedat kooliaasta jätku.