Pood

Pood sai teoks, kuna meilt pidevalt küsitakse ka erinevaid fooliumist õhupalle. Seega on viimane aeg neid pakkuma hakata. Heeliumipalli pood on koht, kust leiate palju erinevaid kvaliteetseid ja lahedaid õhupalle. Kui peaks juhtuma, et meie pood siiski ei paku vajaminevat, andke meile julgesti teada https://heeliumipall.ee/kontakt/ lehe kaudu, ehk suudame ta siiski leida ja tootenimistusse panna.

Kõik meie pallid on kvaliteetsete firmade toodang. Odavat Hiina kaupa me ei müü. Vahe Hiina- ja kvaliteetpallide vahel on esiteks lennuaeg. Meie pallid on mõeldud lendama tunduvalt kauem, kui üks päev. Teiseks anname oma pallidele garantii ehk praagi vahetame välja. Loomulikult peame enne veenduma, et pall ei läinud praagi kategooriasse kasutaja vea tõttu.

Pärnu inimestel on võimalus meie juures kõik pallid ka heeliumiga täita, mujale Eestisse saadame pallid pakiautomaatide vahendusel. Kuna meie heeliumi edasimüügivõrgustik on mööda Eestit laiali, oskame kindlasti ka soovitada, kus saaksite ostetud pallidesse heeliumi sisse. Peate lihtsalt küsima ja vastame kiirelt. Kõige kiiremini saab meiega ühendust, kirjutades http://www.facebook.com/Heeliumipall sõnumitesse. Loomulikult olete oodatud ka meie Facebooki lehte meeldivaks märkima, sest sealt leiate alati palju ägedaid ideid, kuidas oma pidu veelgi meeldejäävamaks muuta.

Meeldivaid ostuelamusi