Pulmavana Olav

Pulmaisa

Pulmaisa

Ei ole vist olemas tüdrukut, kes ei oleks unistanud ideaalsetest pulmadest. Kindlasti peavad esindatud olema hobused, ilmselgelt prints, ideaalsed külalised, palju päikest, romantiline peokoht mereääres jne. Või kas ikka on päris nii?

Meie jaoks on iga pulm eriline ja ainulaadne. Iga pruutpaari jaoks on täiuslikkus täiesti erinevalt mõistetud nähtus. Kes tahab hobuseid, kellele väga meeldib hoopis Moskvitš. Paljud soovivad just mere ääres oma pidu pidada. Sama paljud jällegi arvavad, et palju tuulevaiksem ja romantilisem oleks see nende elu kõige tähtsam pidu maha pidada vanas küünis metsa sees. Siin ei saa olla õigeid või valesid vastuseid.

Usume, et pulmaisa ei ole pelgalt meelelahutaja, keda pruutpaar kohtab alles pulmas. Tahame olla pruutpaarile toeks kogu korralduse protsessi vältel. Kogemused on näidanud, et põhiliseks hirmuks pruutpaaride seas on, kas me ikka saame pulmapeo korraldusega hakkama. Uskuge meid, saate ja Te ei pea end tundma üksi ja hüljatuna. Aitame Teil tähelepanu juhtida pisiasjadele, mis ei tundu Teile vast olulised, kuid mis võivad pidu hiljem varjutada.

Teil on nägemus enda ideaalsest pulmast ja meil on kogemused- koos teeme selle teoks. Pulmaisa on abiks kogu peo detailsel ülesehitamisel. Alustades registreerimisest kuni bändini välja. Päringuid ja otsuseid teete loomulikult ise, kuid meie poolt on suur nimekiri kontakte ja teadmisi, mis Teie elu oluliselt lihtsam

aks teevad.

Pruutpaar saab ja peabki  saama nautida pulmi, oma unistuste pulmi!

Paralleelselt pruutpaariga oleme me kontaktis ka nende lähedamate sõpradega, sest olgem ausad, pulmapidu peab olema üllatuste rohke mitte ainult pulmalistele, vaid osaliselt ka pruutpaarile. Nagu me

ikka oleme pruutpaaridele öelnud, ega see päris Teie asi ei olegi, mis pulmas toimuma detailselt saab, lõpptulemus on ikkagi täpselt selline, nagu Teie soovisite.

Pulmaisa on pruutpaari päralt kogu peo ettevalmistuse käigus.

  1. Pulmapeo ettevalmistamine.
  2. Pulma ABC – kõige olulisemad asjad pulmapeol.
  3. Pulma koha ülevaatamine ja ideede jagamine pulmapeo korralduseks.
  4. Pulmapeo korraldamine.
  5. Enne registreerimist.
  6.  Pulmarong.
  7. Pulmapidu.

Siiski usume, et pruutpaar ja pulmaisa peavad omavahel klappima ja seega enne kellegiga käsi kokku lööma ei hakka, kui oleme ühiselt maha istunud ja vastastikkuses sobivuses veendunud.

Kui jäi õhku küsimus, et miks ikkagi peaks pulmaisa olema juba korraldusprotsessi kaasatud, siis sellele on vastused väga lihtsad. Esiteks on Teil kogu aeg olemas turvatunne, et Te ei ole üksi. Teiseks on meil olemas kogemused ja kontaktid, mida meelsasti Teiega jagame. Ja kolmandaks garanteerib varajane koostöö parema tulemuse, sest üllatusi oodata ei ole. Pulmaisast saab Teie suur sõber korraldusprotsessi algusest kuni loomulikult pulmapäeva õhtuni välja.

TE SAATE SELLEGA HAKKAMA, GARANTEERIME SEDA 😊

Kui tunnete, et just sellise mõtteviisiga pulmaisa võiks Teile sobida, siis võtke meiega ühendust kas helistades +372 58205901 või läbi meie kontaktivormi.